Zamestnanec
Výber jazyka Euro Planit Holandsko Euro Planit Nemecko Euro Planit Slovensko

EUROPLANIT HR SOLUTIONS

Nájdete tu prehľad našich poskytovaných služieb. Riešenia dodávame rýchlo, kvalitne prispôsobené na mieru každému klientovi. Sme tu pre Vašu firmu s komplexným portfóliom služieb.

Zabezpečujeme odborné poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a výber na pozície vo všetkých podnikateľských sektoroch. Prostredníctvom spolupráce s nami ušetríte čas pri výbere zamestnancov a minimalizujete Vaše náklady pri obsadzovaní pracovných miest, či už pri nábore spolupracovníkov do kmeňového stavu spoločnosti alebo pri personálnom lízingu. 

Na holandskom trhu pôsobíme už 15 rokov a na Slovensku poskytujeme naše služby od roku 2008. Počas svojho pôsobenia sme si vybudovali povesť úspešného a stabilného hráča na trhu práce. 

Vo vzťahu voči klientom a rovnako aj uchádzačom o zamestnanie poskytujeme v zmysle etických princípov založených na vzťahu dôvery, pravdivosti  a dôvernosti informácií. rovnocenný prístup k obidvom zainteresovaným stranám je základným pilierom našej práce. 

Stojí mi to naozaj zato?!

Stojí mi to naozaj zato?! Pri rannom pohľade z okna ma pohltí nepríjemný pocit chladu a neopúšťa ma až po návrat pod perinu. Aktuálne počasie je na míle vzdialené od rozprávkovej, bielej zimy s vyštípanými červenými líčkami. Všade je blato, mokro a vy pri príchode z práce naozaj veľmi silno uvažujete, prečo ste si vlastne zaobstarali psa.

Čítaj ďalej »

Zoznam výhercov

Zoznam výhercov Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže prebiehajúcej od 21.12.2017 do 8.1.2018.
Predstavujeme Vám 5 šťastlivcov, ktorí od nás získavajú praktického octopusa.
Jarmila Klimova
Ola Bodzionová
Ingrid Huttová
Daniel Andy
Matilda Mašlanková

Gratulujeme.

Čítaj ďalej »

Video o spoločnostiach

Video o spoločnostiach
Nasleduj Euro Planit cez Facebook Nasleduj Euro Planit cez LinkedIn

Vitajte v Euro Planit

'najrýchlešia cesta k úspechu'